65 lat temu działalność rozpoczęła centrala Odpadów Promieniotwórczych
12 maja 1961 roku zostało podpisane przez zastępcę Głównego Architekta Województwa Warszawskiego zaświadczenie o lokalizacji Składnicy Odpadów Promieniotwórczych na terenie dawnego fortu wojskowego nr 3 w Różanie nad Narwią.
Źródło: Portal nuclear.pl – 65 lat temu działalność rozpoczęła centrala Odpadów Promieniotwórczych